202 1 - آموزشگاه بیست
203 2 - آموزشگاه بیست

آموزشگاه بیست

آموزشگاه علمی آزاد بیست با هدف ایجاد تحول مثبت در آموزش دروس دبیرستان، کنکور و دروس پیش دانشگاهی و کیفیت یادگیری  تأسیس گردید. غایت فعالیت‎های این مرکز، کمک به ارتقای سطح درسی دانش‎آموزان، موفقیت در کنکورهای سراسری و دانشگاه آزاد و همچنین توانمند ساختن افراد برای شرکت در المپیاد ها و مشابقات علمی و موفقیت در آزمون های ورودی موسسات و مدارس تیز هوشان است.

در  آموزشگاه بیست، کلاس‎های تقویتی و کنکور در عالی‎ترین سطح در شهر  توسط مدرسان زبده و مجرب با سابقه درخشان جهت کنکور و شرکت در آزمون تیز هوشان و نمونه دولتی بصورت کلاس گروهی، نیمه‎خصوصی و خصوصی برگزار می‎شود.

دیگر فعالیت مهم آموزشگاه علمی آزاد بیست، مشاوره تحصیلی و کنکور توسط مشاورین توانای آموزشگاه با هدف بالا بردن بازدهی درس خواندن و سایر فعالیت‎های آموزشی است. مشاوره آموزشی و برنامه ریزی درسی و کنکور با هدف کسب رتبه‎های برتر در آزمون ورودی دانشگاه ها در این آموزشگاه انجام می‎شود.

در بخش فعالیت‎های آموزشی، کلاس‎های تقویتی و تکدرس برای تمام پایه‎های دبیرستان و دروس پیش دانشگاهی به صورت تدریس خصوصی و کلاس‎های گروهی در این آموزشگاه در حال برگزاری است. کلیه درس های ریاضی، فیزیک، شیمی، زیست، عربی، زبان و سایر دروس اول، دوم، سوم و چهارم دبیرستان و تمام دروس ابتدایی در سطح و کیفیت برتر آموزشی ارائه می گردد.

 • موسس

  احدزاده

 • شماره تماس

  ۰۴۱-۳۷۷۳-۴۴۰۶

 • موبایل

  ۰۹۳۵-۵۲۲-۷۳۹۵

 • آدرس

  بناب – خیابان طالقانی – روبروی سنگک پزی آقایی

به ما ایمیل بفرستید

3 + 5 = ?