تدریس خصوصی

انتخاب بهترینهای تدریس خصوصی برای کلاس های تقویتی و کنکور

تدریس خصوصی

در حال حاضر تعداد کثیری معلم، دبیر، استاد و مدرس خصوصی فعال خانم و آقا از بهترین های بناب – مراغه و کل منطقه در همکاری با آموزشگاه بیست و سایت تاپ تز حضور دارند.

حوزه هایی که بیشتر مورد نیاز دانش پژوهان است شامل این موارد است: تدریس خصوصی ریاضی، فیزیک،  شیمی، عربی، زبان. در هریک از این حوزه ها، می توانید بهترین مدرس و معلم های خصوصی آقا و خانم را انتخاب کنید و از کلاس های باکیفیت آنها بهره مند شوید.

برای یافتن معلم خصوصی یک درس خاص از طریق سایت و اپلیکیشن تاپ تز، می توانید آن درس را در سایت جستجو کنید. سپس با مشاهده لیست معلمان خصوصی آن درس، معلم خصوصی مورد نظر خود را انتخاب کنید. معلم، مدرس، دبیر و اساتید به تدریس و برگزاری کلاس در شهرهای مختلف مانند بناب، مراغه، ملکان، تبریز،  و سایر شهرها می پردازند. آموزش خصوصی در همه مقاطع تحصیلی انجام می شود، مانند تدریس خصوصی ابتدایی، دبیرستان، کنکور سراسری،  دروس دانشگاهی.

سایت تاپ تز جایگزین انتشار آگهی، تراکت و تبلیغ برای تدریس خصوصی در منطقه می باشد. از طرفی، سایت تاپ تز با همکاری آموزشگاه بیست خدمات آموزشی دیگری مانند تدریس گروهی و کلاس دوره ای و در آینده نزدیک کلاس مجازی نیز ارائه می دهد. مدرس و دبیرهای خصوصی می توانند با استفاده از فضای تبلیغاتی موجود در تاپ تز ، درآمد خوبی کسب کنند.